Wyniki projektu współzawodnictwa klas 2018/2019

Znamy już wyniki tegorocznej edycji współzawodnictwa klas. Na poszczególnych poziomach tytuł „Gospodarza z klasą” zdobyli uczniowie klasy 3c gim, 8a oraz 7b.

Gratulujemy wyróżnionym klasom. Wszystkim uczniom dziękujemy za ciekawe pomysły, działania, które wzbogacają naszą szkolną codzienność. Jesteśmy pod wrażeniem Waszego zaangażowania  w pomoc na rzecz innych.

„Mój lokalny parlament” – zajęcia w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego

5 kwietnia 2019 roku członkowie RSU uczestniczyli w zajęciach poświęconych samorządowi lokalnemu, mieli okazję spotkać się z przewodniczącą Sejmiku Panią Marią Ilnicką-Mądry.

/Więcej informacji i fotorelacja w wydarzeniach/

Finał akcji charytatywnej „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości”

Rada Samorządu Uczniowskiego dziękuje wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w kiermasze ciast, zbiórki artykułów szkolnych i higienicznych. W tym roku przekazaliśmy Iskierce 1990,45 zł, które przeznaczane zostały dla uczniów będących w trudnej sytuacji materialnej. Artykuły higieniczne w tym specjalistyczne środki, przekazaliśmy dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Jak co roku wsparliśmy też świetlicę środowiskową przy parafii pw. Świętej Rodziny.

Karnawał – dyskoteka 13.02.2019

Karnawał w pełni. W tym roku motywem przewodnim imprezy  były Walentynki. Wstęp na dyskotekę tylko dla posiadaczy czerwonego elementu stroju.

/Więcej o przebiegu imprezy i fotorelacja w wydarzeniach/

Iskierka Radości 2018/2019  –  18 edycja  www.iskierkaradosci.pl

Tradycją działań samorządu jest udział w akcji  "Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości". Organizatorem akcji jest Zespół Szkół nr 5 w Szczecinie.

Celem przedsięwzięcia jest zaktywizowanie młodzieży szczecińskich i polickich szkół do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom. Efektem tej aktywności będzie zebranie artykułów papierniczych i chemicznych oraz funduszy jako materialnego wparcia dla najuboższych. Ruszamy 3 grudnia. W realizacji działań będą pomagać nam  klasy dyżurujące. Nad przebiegiem akcji w szkole czuwają, wraz z opiekunem samorządu Panią Edytą Borkowską-Zub, nasze koleżanki Karolina Zwiech z 3b i Lara Clark z 7d

PRZEBIEG  AKCJI wg. harmonogramu ISKIERKOWYCH DNI

SŁODKIE DNI

03.12.18 – 07.12.18

PACHNĄCE DNI

10.12.2018 – 14.12.18

DNI CIEPŁA RODZINNEGO

17.12.18 – 21.12.18

KOLOROWE DNI

07.01.19 – 18.01.19

EKO-DNI

14.02.19 – 18.02.19

Liczymy na Was!!!

WYBORY RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO – 26 września 2018r.

Wybraliśmy już swoich przedstawicieli, znamy skład nowej Rady Samorządu Uczniowskiego (szczegóły i fotorelacja w wydarzeniach).

Gratulujemy!!! Życzymy wytrwałości i satysfakcji ze wspólnego działania.

WYBORY RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO – 26 września 2018

Terminarz wyborów

do 12.09.2018

Wybory klasowe dwóch kandydatów

do 17.09.2018

Termin oddania pisemnych prezentacji kandydatów, plakatów wyborczych  / format A2 lub A3/

17 – 24.09.2018

Kampania wyborcza

25.09.2018

Cisza wyborcza

26.09.2018 (środa)

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego /głosowanie/

PROJEKT WSPÓŁZAWODNICTWA  KLASOWEGO

rok szkolny 2018/2019

Od  17 września rusza  kolejna edycja projektu. W czasie jej trwania na każdym poziomie wyłonimy klasę, która zdobędzie tytuł „ Gospodarza z klasą”. We współzawodnictwie biorą udział wszyscy uczniowie  klas VII, VIII oraz III gimnazjalnych. Komisja konkursowa podczas kolejnych prezentacji oceniać będzie pracę uczniów, biorąc pod uwagę dobór tematu, pomysłowość w jego realizacji, wytrwałość oraz umiejętności organizacyjne uczniów danej klasy.

/Szczegóły już wkrótce na naszej tablicy/