Sport

2011-12-10
Półfinał Mistrzostw Szczecina w Tenisie Stołowym

Jesteśmy w półfinale – Mistrzostw Szczecina w tenisie stołowym dziewcząt!!!
A oto nasze wyniki :
Dziewczęta zdecydowanie wygrały swoją grupę i awansowały z pierwszego miejsca do kolejnego etapu rozgrywek gimnazjalnych – półfinału.

2011-11-28
Ergometr Wioślarski

JESTEŚMY NAJLEPSI W SZCZECINIE!!!

Nasi uczniowie okazali się najlepsi w XIV  Mistrzostwa Szczecina na ergometrze wioślarskim.
Po raz pierwszy rywalizacja odbywała się w nowej formie sztafet drużynowych naszą szkołę reprezentowały dwie sztafety.

1. Mistrzowie Szczecina wystąpiła w składzie:     
STASZAK RAFAŁ
KAPRAL OLEK
BORAWSKI KACPER
JANOWSKI KONRAD


2. 6 miejsce w Szczecinie wystąpiła w składzie:    
STĘPIEŃ DOMINIK
BARTEL PAWEŁ
BRONK TOMASZ
WOJNIAK DAWID
 
      

2011-10-28
Ergometr Wioślarski -runda druga

Znowu jesteśmy najlepsi !!!
W Mistrzostwach Szczecina na ergometrze wioślarskim

Oto wyniki :
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA  PO II RUNDACH
1.    GM 10                  199 pkt.  
2.    GM 27                  140 pkt.
3.    GM 14                    92 pkt.

Indywidualnie:


W 2 klasa 1 miejsce  – Rafał Staszak GM 10
W 3 klasach 3 miejsce – Olek Kapral GM 10

2011-10-16
MISTRZOSTWA SZCZECINA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W KAJAKARSTWIE

KAJAKI – KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW
MISTRZOSTWA SZCZECINA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W KAJAKARSTWIE

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

CHŁOPCY :
1.    GM 10     103 PKT.
2.    GM 27    63 PKT.
3.    GM 43     56 PKT.
4.    CKS     30 PKT.

DZIEWCZĘTA :
1.    GM 34    82 PKT.
2.    GM 27    74 PKT.
3.    GM 43    55 PKT.
4.    GM 10    16 PKT.

2011-10-15
Mistrzostwa Szczecina w ergometrze wioślarskim

Gimnazjum nr 10 najlepsze w Mistrzostwach Szczecina na ergometrze wioślarskim!!!

2011-09-21
ergometr wioślarski 2011

21.09.2011 odbyły się Mistrzostwa Szkoły na Ergometrze Woślarskim. Gościem honorowym był olimpijczyk, mistrz świata w wioślarstwie p. Konrad Wasielewski. Zwycięzcy tegorocznej edycji to:


Olek Kapral
Rafał Staszak
Daniel Zarębski

Weronika Strzelczyk

Ola Spychaj
Klaudia Ziętek

2011-06-22
Nasze Sportowe Sukcesy

 
Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2010/2011


2011-06-12
VII Ogólnopolska Gimnazjada w Grach Zespołowych

09-12.06.2011 Radom VII Ogólnopolska Gimnazjada w Grach Zespołowych.
Po raz pierwszy w historii naszej szkoły koszykarze mieli okazję powalczyć z najlepszymi zespołami w Polsce.
X miejsce to duuuuuuuuuuży sukces.
Skład drużyny :
1. Adam Wiercioch
2. Olek Kapral
3. Kacper Borawski
4. Kamil Kerl
5. Wiktor Kodrzycki
6. Maciej Czepan
7. Przemek Janusz
8. Patryk Kacprzak
9. Olek Lipiec
10. Bartek Kurzydłowski
12. Robert Rzeżnik

2011-05-30
piłka ręczna

MIŁO NAM POINFORMOWAĆ, ŻE PO ZDOBYCIU MISTRZOSTWA SZCZECINA (III C – 1 ZESPÓŁ) I VICE- MISTRZOSTWA SZCZECINA ( II C - 2 ZESPÓŁ ) W PIŁCE RĘCZNEJ – GIMNAZJADA 2010/2011 NASZE DZIEWCZYNY OSIĄGNĘŁY KOLEJNY WIELKI SUKCES - ZOSTAŁY MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ.
TO JESZCZE NIE KONIEC - W RADOMIU W FINALE GIMNAZJAMY ZAMIERZAJĄ POWALCZYĆ O WIĘCEJ.
POWODZENIA – TRZYMAMY KCIUKI

2011-05-29
Speedminton

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY ODNIEŚLI KOLEJNY SUKCES ZAJĘLI 1 MIEJSCE W TURNIEJU DRUŻYNOWYM SPEEDMINTONA O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR 3 W POLICACH.

A OTO ZWYCIĘZCY:
KASZYCKI WŁADYSŁAW, KOSIŃSKI KONRAD, LIS NATALIA, KOCHANIAK KAROLINA.

DODATKOWO W KATEGORII INDYWIDUALNEJ:

1 MIEJSCE W KATEGORII CHŁOPCÓW ZDOBYŁ – KASZYCKI WŁADYSŁAW
2 MIEJSCE W KATEGORII CHŁOPCÓW ZDOBYŁ – KOSIŃSKI KONRAD
3 MIEJSCE W KATEGORII DZIEWCZĄT ZDOBYŁA – LIS NATALIA

2011-05-28
piłka siatkowa

MAMY 5 MIEJSCE W SZCZECINIE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW – GIMNAZJADA 2010/2011

A OTO ZAWODNICY - KTÓRZY ZAPRACOWALI NA TEN SUKCES:

ZWIERKO MICHAŁ
KAPRAL OLEK
WARACHOWSKI MICHAŁ
RANISZEWSKI MATEUSZ
DASZKOWSKI PIOTR
IZBICKI MICHAŁ
BOGDANOWICZ MICHAŁ
DRAPAŁA MACIEJ
DUDA BARTOSZ
LEŚNIEWICZ MICHAŁ
RACA PIOTR
JASKÓLSKI MATEUSZ
WERA JAKUB
CIRKOSZ ALEKSANDER

2011-05-27
ergometr wioślarski

MAMY 3 MIEJSCE W SZCZECINIE !!!
ZAKOŃCZYŁA SIĘ RYWALIZACJA W PUCHARZE SZCZECINA W ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM NASZA SZKOŁA ZAJĘŁA 3 MIEJSCE W SZCZECINIE W KONKURENCJI DRUŻYNOWEJ CHŁOPCÓW

DODATKOWO INDYWIDUALNIE:
W KALTEGORII KLAS 1 RAFAŁ STASZAK ZDOBYŁ SREBRNY MEDAL (2 MIEJSCE)
W KATEGORII KLAS 2 KAPRAL OLEK ZDOBYŁ ZŁOTY MEDAL I ZOSTAŁ MISTRZEM SZCZECINA (1 MIEJSCE)

2011-05-18
Wojewódzki Finał Gimnazjady w Piłce Koszowej Chłopców

18.05.2011 r w Kołobrzegu odbył się finał wojewódzki Gimnazjady w Koszykówce Chłopców. Po zwycięstwie nad zespołami z Kołobrzegu i Stargardu Szczecińskiego wywalczyliśmy tytuł mistrza województwa zachodniopomorskiego. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły koszykarze wystąpią w Mistrzostwach Polski w Radomiu, które odbędą sie w dniach 10 - 12.06.2011 r

2011-03-09
Finał Gimnazjady

Finały Gimnazjady w Koszykówce Chłopców 2010/2011

I miejsce Gim. 10

II miejsce Gim. 3

III miejsce Gim. 2

2011-02-09
Błękitny Patrol

9.02.2011 r. odbyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji pod patronatem WOPR ,,Błękitny Patrol ". Uczniowie klas I mieli okazję praktycznego spotkania z podstawami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

 

2011-01-19
Finał Mistrzostw Szczecina w tenisie stołowym dziewcząt

Finał miejski dziewcząt tenisa stołowego odbył się 19 01.2011. Naszą szkołę reprezentowały Ola Bąkowska i Patrycja Wodejko zajmując III miejsce.