2012-11-30
Awansowaliśmy do półfinałów Mistrzostw Szczecina w Piłce Siatkowej

Po trzech zwycięstwach i jednej porażce zajmując 2 miejsce awansowaliśmy do półfinału.

2012-11-28
Jesteśmy na 4 miejscu w Szczecinie – Piłka nożna

Po awansie do finału rozgrywek Gimnazjady w piłce nożnej nasza drużyna po zaciętej rywalizacji niestety w dość nieszczęśliwych okolicznościach zajęła 4 miejsce.

2012-11-28
Puchar Szczecina na ergometrze wioślarskim - Znowu Gimnazjum 10 najlepsze.

Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w 1 rundzie Pucharu Szczecina na ergometrze wioślarskim

2012-10-10
awans - piłka nożna

Nasza drużyna piłki nożnej awansowała do finałów rozgrywek  o Mistrzostwo Miasta Szczecina.

2012-09-23
piłka nożna

Piłkarze nożni zajęli 2 miejsce w rywalizacji klas I Miasta Szczecina.

2012-03-20
Finał Gimnazjady

20 marca br. w Gimnazjum nr 3 koszykarki naszej szkoły po zaciętym pojedynku zajęły II miejsce w finale miejskim Gimnazjady. Przez trzy kwarty prowadziłyśmy wyrównaną walkę, nie pozwalając rywalkom na zbyt dużą przewagę. Decydującym momentem gry była kontuzja Wiktorii Włodarczyk, po której nasze zawodniczki nie podołały przeciwniczkom i w ostatnich minutach przegrały 4 punktami. Gorycz porażki przyniosła mobilizację zespołu w kolejnym etapie rozgrywek regionalnych. Czekamy na dalsze terminy w walce o mistrzostwo województwa.

2012-03-12
Mistrzostwo i Puchar Szczecina

Jesteśmy NAJLEPSI NA ERGOMETRACH WIOŚLARSKICH w Szczecinie !!!

12.03.2012 - odbyła się 3 runda Mistrzostw Szczecina
– Nasi uczniowie ponownie okazali się najlepsi i z bardzo dużą przewagą wywalczyli Mistrzostwo i Puchar Szczecina na ergometrze wioślarskim.

2012-03-03
Piłka Ręczna

Finał gimnazjady odbył się w hali Centrum Kształcenia Sportowego. Na miejscu stawiliśmy się punktualnie zwarci i gotowi do walki na parkiecie. Naszym przeciwnikiem było Gimnazjum Nr 9, któremu chcieliśmy się zrewanżować za porażkę w grupie. Przez całe spotkanie toczyliśmy wyrównaną walkę, a wynik na tablicy często wskazywał remis. Dopiero na minutę przed końcem gry rywal uzyskał prowadzenie, którego nie oddał do końca meczu.

2012-01-20
Karpacz 2012

Białe szaleństwo na stokach narciarskich i szlakach biegowych. Tak najkrócej można podsumować obóz sportowy gimnazjalistów podczas tegorocznych ferii zimowych. Odwiedziliśmy Karpacz, penetrując najciekawsze zakątki, w kolejnym roku planujemy wypad na większą skalę.Tych, których z nami nie było, a chcieliby poczuć odrobinę adrenaliny zapraszam do obejrzenia fotek z wyjazdu.

D. Krzysztofik

2012-01-15
Foto-podsumowanie I semestru w LA

Najmilsze chwile podczas startów w I semestrze 2011-2012 roku