Osiągnięcia

 2017/2018

 

ENGLISH HIGH FLIER 2017

NA POZIOMIE KLAS TRZECICH:
Franciszek Łuczak (3a) – 1 miejsce w województwie, 14 miejsce w kraju
Jakub Mazur (3a) – 3 miejsce w województwie, 32 miejsce w kraju
Jan Tyszkiewicz (3b) – 5 miejsce w województwie, 62 miejsce w kraju
Mateusz Jadczak (3a) - 6 miejsce w województwie, 73 miejsce w kraju
Mikołaj Charuk (3a) – 8 miejsce w województwie, 87 miejsce w kraju

NA POZIOMIE KLAS DRUGICH:
Jakub Cichocki (2a) – 2 miejsce w województwie, 16 miejsce w kraju
Aleksandrz Bieńkowska (2a) –  4 msc w województwie, 39 miejsce w kraju
Grzegorz  Ratajski (2a) – 6 miejsce w województwie, 52 miejsce w kraju
Aleksander Wasiluk (2a) – 8 miejsce w województwie, 87miejsce w kraju
Stanisław Dzieński (2a) – 9 miejsce w województwie, 133 miejsce w kraju

 

 

MULTITEST 2017 Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
NA POZIOMIE KLAS TRZECICH:
Julia Łuczak (3a) oraz Franciszek Łuczak (3a) zajęli 4 miejsce w kraju, Aleksander Wasek (3a) oraz Patryk Biczak (3a) zajęci 6 miejsce w kraju, Jakub Mazur (3a) zajął 7 miejsce w kraju, Wacław Jagucki (3a) oraz Mateusz Jadczak (3a) zajęli 9 miejsce w kraju, Michalina Stawarz (3a) zajął 10 miejsce w kraju. Wymienieni uczniowie otrzymali Dyplom Laureata.
Aleksandra Maślak (3a), Oliwia Ciecierska (3a) oraz Mikołaj Charuk (3a) zajęli 11 miejsce w kraju, Alicja Gnoińska (3a) zajęła 14 miejsce w kraju. Wymienieni uczniowie otrzymali Dyplom Wyróżnienia.
 
NA POZIOMIE KLAS DRUGICH:
Karolina Nowaczyk (2a) zajęła 7 miejsce w kraju, Jakub Cichocki (2a) oraz Aleksandra Bieńkowska (2a) zajęli 10 miejsce w kraju. Wymienieni uczniowie otrzymali Dyplom Laureata
Weronika Szymanowicz (2d) zajęła 12 miejsce w kraju, Łukasz Cukierman (2a) zajął 13 miejsce w kraju, Zuzanna Skonieczna (2a) oraz Natalia Kiepura (2a) zajęły 15 miejsce w kraju. Wymienieni uczniowie otrzymali Dyplom Wyróżnienia


KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Aż 18 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do Etapu Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów:
Grzegorz Ratajski (2a), Zuzanna Skonieczna (2a), Jakub Cichocki (2a), Franciszek Łuczak (3a), Maślak Aleksandra (3a), Nowaczyk Karolina (2a), Stawarz Michalina (3a), Cukierman Łukasz (2a), Jagucki Wacław (3a), Łuczak Julia (3a), Mazur Jakub (3a), Bieńkowska Aleksandra (2a), Jadczak Mateusz (3a), Krupińska Natalia (2b), Biczak Patryk (3a), Wasiluk Aleksander (2a),  Tołkacz Szymon (3d), Kacprzyk Monika (3a)


 


2016/2017


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ZAKWALIFIKOWANI DO II ETAPU:
Tomasz Puchalski 3a
Jan Pękala 3a
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUS:

KLASY I:
Grzegorz Ratajski – 5. miejsce w kraju i tytuł laureata
Aleksandra Bieńkowska – 7. miejsce w kraju i tytuł laureata

KLASY II:
Jakub Mazur – 10. miejsce w kraju i tytuł laureata
Mikołaj Charuk – 11. miejsce w kraju i tytuł laureata
Julia Łuczak – 13. miejsce w kraju i tytuł laureata
Patryk Biczak – 14. miejsce w kraju i tytuł laureata
Wacław Jagucki – 15. miejsce w kraju i tytuł laureata
Franciszek Łuczak – 15. miejsce w kraju i tytuł laureata
Aleksander Wąsek – 15. miejsce w kraju i tytuł laureata

KLASY III:
Radosław Almakiewicz – 9. miejsce w kraju i tytuł laureata
Tomasz Puchalski – 11. miejsce w kraju i tytuł laureata
Jan Zakrzewski  - 12. miejsce w kraju i tytuł laureata
Zuzanna Pogorzelska – 13. miejsce w kraju i tytuł laureata


KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO:
- Jakub Cichocki 1a
- Jan Pękala 3a
- Maciej Kasprzyk 3e
- Jan Zakrzewski 3a

WYNIKI KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH HIGH FLIER

Jakub Cichocki z klasy 1a zajął 1 w województwie i 23 miejsce w kraju.

Na poziomie klas pierwszych wysokie wyniki uzyskali:
Natalia Kiepura i Łukasz Strzelczyk z klasy 1a: 9 miejsce w województwie

Na poziomie klas drugich wysoki wynik uzyskał:
Franciszek Łuczak z klasy 2a: 9 miejsce w województwie

Na poziomie klas trzecich wysokie wyniki uzyskali:
Maciej Krajewski i Radosław Almakiewicz z klasy 3a: kolejno 15 i 18 miejsce w województwie




2015/2016

Wyniki ogólnopolskiego konkursu English ACE 2016

NA POZIOMIE KLAS PIERWSZYCH:
Mikołaj Charuk (1a) czwarte miejsce w województwie, Wacław Jagucki (1a) piąte miejsce, Aleksander Wąsek (1a) siódme miejsce, Jakub Mazur (1a) dziewiąte miejsce, Aleksandra Maślak (1a) dziesiąte miejsce w województwie.
NA POZIOMIE KLAS DRUGICH:
Zuzanna Pogorzelska (2d) drugie miejsce w województwie,
NA POZIOMIE KLAS TRZECICH:
Olga Wawryk (3a) trzecie miejsce w województwie, Maksymilian Gnat (3a) siódme miejsce w województwie.


****************************


Klaudia Łuczka (3a) i Jakub Łozowski (3a) zostali LAUREATAMI Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego. Piotr Skała (3a), Olga Wawryk (3a) i Jan Zakrzewski (2a) są finalistami konkursu.


Olga Wawryk (3a) i Jan Zakrzewski (2a) zostali LAUREATAMI XV Szczecińskiego Konkursu Młodego Poligloty organizowanego przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej. Piotr Skała (3a) jest finalistą konkursu.

 

Wyniki ogólnopolskiego konkursu English High Flier organizowanego przez Łowców Talentów JERSZ.

Zuzanna Pogorzelska z klasy 2d zajęła 1 miejsce w województwie i 8 w kraju.

Uczestnicy wyróżnieni za uzyskanie bardzo dobrych wyników to:

Klasy I:
Mikołaj Charuk – 7 miejsce w województwie / 34 miejsce w kraju
Julia Łuczak  - 11 miejsce w województwie / 50 miejsce w kraju
Franciszek Łuczak – 18 miejsce w województwie / 73 miejsce w kraju

Klasy II:
Aleksandra Żukowska – 9 miejsce w województwie / 53 miejsce w kraju
Michał Burak - 13 miejsce w województwie / 80 miejsce w kraju
Maciej Krajewski - 13 miejsce w województwie / 80 miejsce w kraju
Dorian Podolski - 16 miejsce w województwie / 90 miejsce w kraju

Klasy III:
Jakub Łozowski - 4 miejsce w województwie / 26 miejsce w kraju

W konkursie uczestniczyło 8 286 uczniów z 344 szkół.
 

Klaudia Łuczka (3a), Jakub Łozowski (3a), Piotr Skała (3a), Olga Wawryk (3a) oraz Jan Zakrzewski (2a) awansowali do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego.


18 uczniów - Anna Clark (2a), Tomasz Puchalski (2a), Michał Sawczyn (3a), katarzyna Tarnowska (2a), Tomasz Kowalik (3a), Jakub Wróbel (3a), Andrzejkowicz Zofia (1a), Pękala Jan (2a), Sergiel Katarzyna (3a), Krzywicki Konrad (3a), łozowski Jakub (3a), Zdobylak Julita (3e), Brodowski Bartosz (2a), Dziedzic Radosław (3a), Krajewski Maciej (2a), Wawryk Olga (3a), Bronk Ewa (3a), Klaudia Łuczka (3a) awansowało do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Internetowej z Języka Angielskiego.

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015 

English ACE 2015


NA POZIOMIE KLAS PIERWSZYCH: Jan Pękalski (1a) 4 miejsce w województwie, Zuzanna Pogorzelska (1a) 7 miejsce, Dominika Mossur (1a) 10 miejsce w województwie.

NA POZIOMIE KLAS DRUGICH: Olga Wawryk (2a) pierwsze miejsce w województwie, Jakub Wolender (2a) 4 miejsce, Klaudia Łuczka (2a) 9 miejsce w województwie.

NA POZIOMIE KLAS TRZECICH: Zuzanna Smolny (3a) pierwsze miejsce w województwie, Diana Opiela (3a) drugie miejsce, Aleksandra Wielopolska (3a) trzecie miejsce, Katarzyna Neczaj (3a) czwarte miejsce, Martyna Bobala (3a) szóste miejsce w województwie.

***********************

Olga Wawryk (2a) została laureatem konkursu „Młody Poliglota” organizowanego przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej. Diana Opiela (3a) oraz Hanna Pawłowska (3b) uzyskały tytuł finalisty ww. konkursu.

W konkursie "MATH in ENGLISH" Aleksandra Żukowska zwyciężyła w poziomie klas pierwszych, Piotr Skała zajął miejsce trzecie wśród uczniów klas drugich, a jako szkoła zajęliśmy miejsce drugie.

Hanna Pawłowska (3b) oraz Diana Opiela (3a) zajęła II miejsce w Konkursie wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych „Jeden z dziesięciu”.

Michał Antoszczyszyn (3b) uzykał wyróżnienie w kategorii języka angielskiego w IV Międzyszkolnym Konkursie "Językowy Świat Przysłów"

Diana Opiela (3a) uzyskała tytuł laureata Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego. Martyna Bobala (3a), Zuzanna Smolny (3a), Karolina Sawicz (3a), Aleksandra Wielopolska (3a), Jakub Zieliński (3a) zostali finalistami ww. konkursu.

Olga Wawryk (2a), Diana Opiela (3a) oraz Hanna Pawłowska (3b) awansowały do finału konkursu „Młody Poliglota” organizowanego przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej 

Martyna Bobala (3a), Diana Opiela(3a), Zuzanna Smolny (3a), Karolina Sawicz (3a), Aleksandra Wielopolska (3a), Jakub Zieliński (3a) awansowali do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego.

WYNIKI KONKURSU ENGLISH HIGH FLIER
Na poziomie klas pierwszych: Tomasz Puchalski (1a) zajął 1 miejsce w województwie i 12 w kraju; Bartosz Brodowski (1a) zajął 7 miejsce w województwie.
Na poziomie klas drugich: Olga Wawryk (2a) zajęła 3 miejsce w województwie, Piotr Skała (2a) zajął 9 miejsce w województwie.
Na poziomie klas trzecich: Diana Opiela (3a) zajęła 9 miejsce w województwie.

Uczniowie: Anna Clark (1a), Wielopolska Aleksandra (3a), Zieliński Jakub (3a), Pańczyszyn Michał (1a), Iżbicka Maria (3a), Opiela Diana (3a), Skała Piotr (2a), Wawryk Olga (2a), Bobala Martyna (3a), Smolny Zuzanna (3a), Zdobylak Julita (2e), Giżycka Julia (1a), Kowalik Tomasz (2a) oraz Sawicz Karolina (3a) awansowali do ETAPU II OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY INTERNETOWEJ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW.

 


ROK SZKOLNY 2013/2014


1.OLIMPUS 
Piotr Skała z klasy 1a  uzyskał 4 miejsce w kraju, Jakub Łozowski  – miejsce 7, Konrad Krzywicki i Ewa Bronk – miejsce 9. Dyplomy laureata otrzymali również Olga Wawryk, Mateusz Grześkowiak, Maria Poniatowska, Anna Strzelczyk, Malwina Bilut (kl. 1a) oraz Michał Borkowski (kl. 1e).
Spośród klas drugich Filip Prajs uzyskał 3 miejsce w kraju, Aleksandra Wielopolska - miejsce 4, Diana Opiela miejsce 5, Jakub Zieliński oraz Zuzanna Smolny zajęli miejsce 9. Dyplomy laureata otrzymali również Karolina Sawicz oraz Michał Lachowski (10 miejsce), Katarzyna Neczaj (13 miejsce) i Przemysław Malujdy (14 miejsce).

Z klasy 3a Aleksandra Pękala zdobyła 7 miejsce w kraju, Zuzanna Żmuda oraz Dagmara Makuła uzyskały miejsce 10, Aleksandra Filipowicz, Klaudia Jaworska, Marek Jankowski
– miejsce 11; Hugo Kaszycki, Maciej Witkowski, Paula Rahn oraz Bartosz Roman
- miejsce 12; Oskar Lebioda, Kacper Jaskulski i Cezary Parchęta - miejsce 14 w kraju.

2.ENGLISH HIGH FLIER 2013
KLASY PIERWSZE:  Jakub Wolender (kl. 1a) - 4 miejsce w województwie, Piotr Skała (1a) - 8 miejsce, Konrad Krzywicki (1a) - miejsce 9.
KLASY DRUGIE: Filip Prajs (kl. 2a) – 2 miejsce w województwie i 9 miejsce w kraju, Aleksandra Wielopolska (kl. 2a) - 4 miejsce w województwie, Tymoteusz Lejman (kl. 2a)
- 5 miejsce w województwie, Jakub Zieliński (kl. 2a) - 7 miejsce, Katarzyna Neczaj (kl. 2a) - 9 miejsce, Hanna Kowalska (kl. 2a) - miejsce 10.
KLASY TRZECIE: Zuzanna Żmuda (kl. 3a) - miejsce 2 w województwie i 13 miejsce
w kraju, Paula Rahn (kl. 3a) - miejsce 6, Klaudia Jaworska (kl. 3a) - miejsce 8
oraz Dagmara Makuła (kl. 3a) - miejsce 10.

3.KURATORYJNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Laureatkami Konkursu Kuratoryjnego zostały: Klaudia Jaworska, Zuzanna Żmuda oraz Aleksandra Pękala z klasy 3a. Diana Opiela z kl. 2a została finalistką.


4.ENGLISH IS FUN – IX EDYCJA MIĘDZYSZKOLNYCH ZMAGAŃ SATYRYCZNYCH
Gimnazjum nr 10 zdobyło I miejsce w IX edycji Międzyszkolnych Zmagań Satyrycznych
-  English is Fun. Szesnaścioro uczniów z klasy 3a przedstawiło skecz
pt. English around the World.



    

 

5.XIII  SZCZECIŃSKI  KONKURS  MŁODEGO  POLIGLOTY  DLA  GIMNAZJALISTÓW
Bianca Blümel, Aleksandra Filipowicz oraz Marek Jankowski - wszyscy z klasy 3a zostali finalistami konkursu. 

 

 

 ROK SZKOLNY 2012/2013

Constantin Blümel (3a) został laureatem XII Szczecińskiego Konkursu „Młody Poliglota” organizowanego przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej. Sylwia Kłębowska (3a) została finalistką ww. konkursu.

Maja Majewska (3a) zajęła I miejsce, zaś Constantin Blümel (3a) III miejsce w III edycji konkursu języka angielskiego dla gimnazjalistów „THE LORD OF ENGLISH”.  Konkurs zorganizowany został przez Szkoły Salezjańskie Ku Słońcu.

Sylwia Kłębowska (3a) zajęła III miejsce, zaś Klaudia Ziętek (3a) IV miejsce w konkursie języka angielskiego dla gimnazjalistów. Konkurs zorganizowany został przez Liceum Języków Obcych i Informatyki „Sapientia”.

Zespół muzyczny „LIVING FOR A MINUTE” w składzie: Weronika Strzelczyk (gitara basowa), Sebastian Kurdel (wokal), Michał Leśniewicz (gitara elektryczna) oraz Paweł Zychowicz (perkusja), zajął pierwsze miejsce w konkursie „MAM TALENT JĘZYKOWY”. Konkurs zorganizowany został przez Liceum Języków Obcych i Informatyki „Sapientia”.

Kacper Sieredziński (1a) zajął II miejsce na poziomie klas pierwszych, zaś Paula Rahn (2a) II miejsce na poziomie klas drugich, w VII Międzyszkolnym konkursie matematycznym MATHS IN ENGLISH. Drużynowo GM nr 10 uplasowało się na III miejscu.

 

Syliwia Kłębowska (3a) oraz Constantin Blümel (3a) przeszli do drugiego etapu wojewódzkiego konkursu „Młody Poliglota" organizowanego przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej.

Constantin Blümel (3a), Sylwia Kłębowska (3a), Maja Majewska (3a), Gabriel Tański (3a), Klaudia Ziętek (3a) oraz Zuzanna Żmuda (2a) dostali się do etapu wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego dla gimnazjalistów.

16 uczniów naszej szkoły (Aleksandra Wojsiat, Zuzanna Żmuda, Klaudia Ziętek, Maja Majewska, Paweł Zychowicz, Constantin Blümel, Maria Iżbicka, Hanna Kowalska, Karolina Szyrocka, Emilia Knajp, Nelly Nowaczyk, Sylwia Kłębowska, Agnieszka Pancewicz, Dagmara Makuła oraz Gabriel Tański) przeszło do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.

WYNIKI KONKURSU ENGLISH HIGH FLIER 2012

KLASY PIERWSZE: Jakub Zieliński (1a) II miejsce w województwie, Martyna Bobala (1a) III miejsce, Aleksandra Wielopolska (1a) IV miejsce, Filip Prajs (1a) V miejsce, Zuzanna Smolny (1a) VIII miejsce, Joanna Wąsowicz (1b) oraz Hanna Pawłowska (1b) X miejsce w województwie.

KLASY DRUGIE: Dagmara Makuła (2a) III miejsce w województwie, Cezary Parcheta (2a) V miejsce, Daniel Budziński (2a) VI miejsce, Kacper Jaskulski (2a) IX miejsce w województwie.

KLASY TRZECIE: Klaudia Ziętek (3a) pierwsze miejsce w województwie, Paweł Zychowicz (3a) VII miejsce, Gabriel Tański (3a) IX miejsce w województwie.

 
 
ROK SZKOLNY 2011/2012
 
Dominik Glück i Artur Król z klasy IIIA uzyskali tytuł laureata Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego, natomiast Natalia Kopycińska oraz Dominik Mika z IIIA zostali finalistami wyżej wymienionego konkursu.

Dominik Gluck (IIIA) uzyskał tytuł laureata XI Szczecińskiego Konkursu Młodego Poligloty organizowanego przez Towarzystwo na rzecz Młodzieży Uzdolnionej, natomiast Natalia Kopycińska (IIIA) oraz Dominik Mika (IIIA) uzyskali tytuł finalisty wyżej wymienionego konkursu.

W konkursie języka angielskiego THE LORD OF ENGLISH organizowanego przez Szkoły Salezjańskie Ku Słońcu w Szczecinie Natalia Kopycińska z IIIA zajęła I miejsce, Dominik Mika z IIIA zdobył II miejsce, a Dominik Glück uzyskał wyróżnienie.


W Wojewódzkim Festiwalu Języka Angielskiego organizowanego przez szkoły PRIMUS w Szczecinie uczniowie naszej szkoły uzyskali następujące wyróżnienia:

W Konkursie Języka Angielskiego:
Dominik Glück (IIIA) zdobył I miejsce w województwie, a Natalia Kopycińska (IIIA) uzyskała wyróżnienie.

W Konkursie Wiedzy o Nowym Jorku:
Zuzanna Żmuda (IA) zdobyła III miejsce w województwie.

W Konkursie Artystycznym „Mam Talent Językowy”:
Zespół LIVING FOR A MINUTE w składzie: Tomasz Pacholski IIA (gitara), Paweł Zychowicz IIA (perkusja) oraz Sebastian Kurdel IIE (wokal) uzyskali I miejsce w województwie, a Kamila Rafałowska i Matylda Pietkiewicz (IIIC) uzyskały III miejsce
 
 
 
 
Język angielski i niemiecki: Dominik Gluck, Natalia Kopycińska oraz Dominik Mika z klasy III A zakwalifikowali się do finału XI Szczecińskiego Konkursu Młodego Poligloty Towarzystwa na rzecz Młodzieży Uzdolnionej.
 
Wszyscy czterej uczniowie - Dominik Glück (3a), Natalia Kopycińska (3a), Artur Król (3a) oraz Dominik Mika (3a) - reprezentujący naszą szkołę w etapie rejonowym Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego, przeszli do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne zmagania, które już w marcu!!!!

WYNIKI KONKURSU „ENGLISH HIGH FLIER 2011”

Na poziomie klas pierwszych:
Żmuda Zuzanna (1a) – zajęła 4 miejsce w województwie,
Witkowski Maciej (1) – zajął 6 miejsce w województwie,
Pękała Aleksandra (1a) – zajęła 7 miejsce w województwie.

Na poziomie klas trzecich:
Gluck Dominik (3a) – zajął 2 miejsce w województwie,
Król Artur (3a) – zajął 3 miejsce w województwie,
Huminiłowicz Anita (3a) – zajęła 5 miejsce w województwie,
Babis Karolina (3a) oraz Opoka Anna (3a) – zajęły 8 miejsce w województwie

Anna Opoka, Natalia Kopycińska oraz Miłosz Wnuk – wszyscy z klasy 3a – w sesji zimowej uzyskali międzynarodowy certyfikat FCE. Gratulujemy!!!!
 
ROK SZKOLNY 2010/2011
 
Dominik Glück (2a) uzyskał tytuł laureata w konkursie języka angielskiego dla gimnazjalistów zorganizowanym przez Liceum Języków Obcych i Informatyki „Sapientia”.
Malwina Wojciechowska (3a), Andrzej Muszyński (3a) oraz Julia Harzewska (3a) zostali finalistami pierwszej edycji konkursu języka angielskiego „LORD”, zorganizowanego przez Szkoły Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie. 
 
Dominik Glück (2a) został laureatem z I lokatą w konkursie Młody Poligota 2011 organizowanego przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej. Andrzej Muszyński (3a) oraz Malwina Wojciechowska (3a) uzyskali tytuł finalisty.

Natalia Gal (3a) oraz Aleksandra Gątkiewicz (3a) uzyskały w sesji zimowej certyfikat FCE. Gratulujemy!
 
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ENGLISH HIGH FLIER 2010
Na poziomie klas trzecich: 
Julia Harzewska (3a) zajęła 1 miejsce w województwie i 1 w kraju, Aleksandra Gątkiewicz (3a) drugie miejsce w woj. i 9 w kraju, Malwina Wojciechowska (3a) 3 miejsce w województwie, Andrzej Muszyński (3a) 4 miejsce, Paweł Miszuk (3a) 6 miejsce, Kaja Lewandowska (3a) 7 miejsce, a Piotr Stankiewicz (3e) 9 miejsce w województwie.
Na poziomie klas drugich:
Dominik Gluck (2a) zajął 3 miejsce w województwie, Karolina Babis (2a) 5 miejsce, Dominik Mika (2a) 7 miejsce, Artur Król (2a) 10 miejsce w województwie.
Na poziomie klas pierwszych:
Gabriel Tański (1a) zajął 5 miejsce, Paweł Zychowicz (1a) 6 miejsce w województwie

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

Rafał Mądry (3a) zajął trzecie miejsce a Rafał Hauzer (2e) czwarte miejsce w miedzyszkolnym konkursie informatyczno-językowym "Jezyk angielski w meandrach technologii informacyjnej" zorganizowanym przez Zespół Szkół Łączności.

 

Agnieszka Bernardelli (3a) oraz Anna Godycka-Ćwirko (3a) zostały finalistkami IX Konkursu Młodego Poligloty organizowanego przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej.

Agnieszka Bernardelli (3a) i Julia Harzewska (2a) zostały laureatkami Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Rafał Mądry (3a) i Adam Rogoziński (3a) zostali finalistami Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

 

WYNIKI KONKURSU ENGLISH HIGH FLIER 2009

Na poziomie klas pierwszych: Kopycińska Natalia (1a) zajęła 2 miejsce w województwie, a Linda Wojtera (1a) 8 miejsce w województwie.

Na poziomie klas drugich: Lewandowska Kaja (2a), Harzewska Julia (2a), Wojciechowska Malwina (2a) zajęły 2 miejsce w województwie, Jaworska Paulina (2a) 7 miejsce, Malecha Bartosz (2a) 9 miejsce w województwie.

Na poziomie klas trzecich: Michał Grudziński (3b) zajął 2 miejsce w województwie, Agnieszka Bernardelli (3a) oraz Hania Lipska (3a) zajęły 3 miejsce w województwie, Przemek Ostrowski (3a) 6 miejsce, Beata Dylewska (3a) 7 miejsce, Radek Godlewski (3a) 9 miejsce w województwie.

Agnieszka Bernardelli (3a), Rafał Mądry (3a), Adam Rogoziński (3a) oraz Julia Harzewska (2a), reprezentujący szkołę w rejonowych eliminacjach Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego, zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego w/w konkursu. 

Agnieszka Bernardelli (3a) oraz Rafał Mądry (3a) zostali laureatami konkursu angielskiego zorganizowanego przez Gimnazjum i Liceum Języków Obcych i Informatyki „Sapientia”. W klasyfikacji końcowej Agnieszka Bernardelli zajęła drugie miejsce, Rafał natomiast piąte miejsce. W konkursie udział brało 60 gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego.

ROK SZKOLNY 2008/2009

Dnia 18 marca 2009 r. odbył się Konkurs English ACE 2009.

Na poziomie klas pierwszych: Harzewska Julia (1a) zajęła 2 miejsce w województwie, Mateusz Malisz (1b) 4 miejsce, Stankiewicz Piotr (1e) 5 miejsce, Malwina Wojciechowska (1a) 6 miejsce, Lewandowska Kaja (1a) 8 miejsce, Pulkiewicz Konrad (1a) 9 miejsce w województwie.

Na poziomie klas drugich: Rogoziński Adam (2a) zajął 2 miejsce województwie, Agnieszka Bernardelli (2a) zajęła 1 miejsce w województwie i 5 w Polsce, Kacper Włosiński (2a) 2 miejsce, Godlewski Radek (2a) 6 miejsce, Buca Maciej (2a) 6 miejsce, Grudziński Michał (2b) 8 miejsce, Ostrowski Przemysław (2a) 10 miejsce w województwie.

Na poziomie klas trzecich: Ślęczka Michał (3d) zajął 1 miejsce w województwie, Kaja Nadolna (3a) 2 miejsce, Aleksandra Dobrowolska (3a) 3 miejsce, Chrobrowska Weronika (3b) 7 miejsce, Różyło Weronika (3b) 9 miejsce w województwie.

 Aleksandra Dobrowolska z klasy 3a, Agnieszka Bernardelli z klasy 2a i Paula Burbicka z klasy 3a zostały FINALISTKAMI WOJEWÓDZKIEGO Pierwszego Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.

FINALISTAMI II WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „Improve Your English” zostali: Agnieszka Bernardelli (2a), Paula Cuper (3c), Aleksandra Dobrowolska (3a), Piotr Glura (3a), Michał Ślęczka (3d), Kaja Nadolna (3a),

Dnia 29 listopada 2008 odbył się Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów w Szkole Języków Obcych i Informatyki Sapientia. Gimnazjum 10 w konkursie reprezentowały: Dobrowolska Aleksandra, Nadolna Kaja oraz Paula Burbicka. Do drugiego etapu, ścisłego finału, zakwalifikowały się Burbicka Paula i Dobrowolska Aleksandra, które zajęły kolejno piąte i szóste miejsce. W konkursie udział brało 45 gimnazjalistów.

Dnia 12 listopada 2008 r. odbył się Konkurs English High Flier 2008. W konkursie udział wzięło 124 naszej szkoły, w tym 44 uczniów klas pierwszych, 45 uczniów klas drugich oraz 38 trzecioklasistów.

Na poziomie klas pierwszych: Wojciechowska Malwina (1a) zajęła 2 miejsce w województwie, Hauzer Rafał (1e) 6 miejsce, Lewandowska Kaja (1a) 7 miejsce, Dyko Monika (1a) 8 miejsce, Gątkiewicz Aleksandra (1a) 9 miejsce w województwie.

Na poziomie klas drugich: Rogoziński Adam (2a) zajął 2 miejsce województwie, Godycka Ania (2a) i Lipska Hanna (2a) 4 miejsce, Godlewski Radek (2a) 6 miejsce, Ostrowski Przemysław (2a) 7 miejsce, Grudziński Michał (2b) 8 miejsce, Buca Maciej (2a) 9 miejsce w województwie.

Na poziomie klas trzecich: Nadolna Kaja (3a) zajęła 3 miejsce w województwie.

ROK SZKOLNY 2007/2008

WYNIKI KONKURSU "ENGLISH HIGH FLIER 2007"
organizowanego przez Łowców Talentów „Jersz” z Wrocławia

KLASY PIERWSZE: Maciej Buca 1a – 1 miejsce w województwie, Adam Rogoziński 1a – 3 miejsce, Przemek Ostrowski 1a – 5 miejsce, Radek Godlewski 1a – 9 miejsce, Michał Muszyński 1a – 13 miejsce, Agata Matacz 1a – 14 miejsce, Agnieszka Bernardelli 1a – 15 miejsce, Alex Moroz 1a – 16 miejsce w województwie.

KLASY DRUGIE: Aleksandra Dobrowolska 2a - 1 miejsce w województwie, Jędrzej Laskowski 2a – 7 miejsce, Puchalska Magdalena – 12 miejsce, Wenzel Bartosz 2a – 18 miejsce w województwie.

KLASY TRZECIE: Igor Fijałkowski 3a – 2 miejsce w województwie, Mieszko Nierzwicki 3a – 3 miejsce, Duda Wojtek 3a – 4 miejsce, Brzezińska Bogna 3a – 7 miejsce, Lachowicz Paweł 3a – 8 miejsce, Pliszka Alicja 3a – 13 miejsce, Gąbińska Dobrochna 3e – 15 miejsce, Sobota Michał 3a – 16 miejsce w województwie.

IMPROVE YOUR ENGLISH COMPETITION
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
Do II etapu konkursu - eliminacji rejonowych - przeszli: Mieszko Nierzwicki 3a, Igor Fijałkowski 3a, Michał Sobota 3a, Bogna Brzezińska 3a, Patrycja Jarońska 3a, Justyna Błońska 3a, Anna Głowacka 3e, Nina Kuśnierkiewicz 3e, Maciej Ślęczka 3e, Michał Ślęczka 2d, Maksymilian Głowacki 2a.

MŁODY POLIGLOTA 2008: W etapie rejonowym szkołę reprezentować będą: Michał Sobota 3a, Wojciech Duda 3a, Patrycja Kiszczeńska 3a.

17 listopada bieżącego roku uczniowie klasy IIIa Michał Sobota i Mieszko Nierzwicki oraz Dobrochna Głąbińska z IIIe reprezentowali nasze gimnazjum w międzyszkolnym konkursie organizowanym przez Liceum i Gimnazjum Języków Obcych i Informatyki ‘Sapientia’. Na 71 osoby biorące udział w konkursie Mieszko zajął 6 miejsce !!!!! Gratulujemy !!!!!



ROK SZKOLNY 2006/2007


WYNIKI KONKURSU "ENGLISH ACE 2007"
organizowanego przez Łowców Talentów „Jersz” z Wrocławia

KLASY PIERWSZE: Ślęczka Michał 1d – 4 miejsce w województwie, Dobrowolska Aleksandra 1a – 6 miejsce, Nadolna Kaja 1a – 10 miejsce, Laskowski Jędrzej 1a – 13 miejsce, Adamska Aleksandra 1a – 14 miejsce, Wojtarowicz Marta 1a – 18 miejsce w województwie.

KLASY DRUGIE: Pliszka Alicja 2a - 2 miejsce w województwie, Sobota Michał 2a – 5 miejsce, Ślęczka Maciej 2e – 7 miejsce, Bieńko Katarzyna 2a – 8 miejsce, Niedrzwicki Mieszko 2a – 11 miejsce, Głowacka Anna 2e – 11 miejsce, Jarońska Patrycja 2a – 14 miejsce, Kępińska Alicja 2a – 14 miejsce, Szydłowska Marta 2a – 19 miejsce, Kiszczeńska Patrycja 2a – 19 miejsce w województwie.

KLASY TRZECIE: Słowik Claudia 3a – 2 miejsce w województwie i 20 w kraju, Sobczak Magdalena 3a – 7 miejsce, Grelak Grzegorz 3a – 7 miejsce, Gabrysiak Adam 3e – 9 miejsce, Stróżowska Agata 3c – 11 miejsce, Plucińska Olga 3e – 13 miejsce, Reben Aleksandra 3a – 15 miejsce, Kośmińska Irenka 3e – 15 miejsce, Radaczewska Paulina 3c – 15 miejsce, Szajko Maurycy 3a – 18 miejsce, Łozowska Paulina 3a – 18 miejsce w województwie.

WYNIKI KONKURSU ‘ENGLISH HIGH FLIER 2006’
organizowanego przez Łowców Talentów „Jersz” z Wrocławia

KLASY PIERWSZE: Aleksandra Dobrowolska 1a - 2 miejsce w województwie, Łukasz Majos 1a - 5 miejsce, Bartosz Wenzel 1a – 8 miejsce, Paula Burbicka 1a – 9 miejsce, Malwina Kowejsza 1a - 11 miejsce, Aleksander Lasocki 1a - 14 miejsce w województwie

KLASY DRUGIE: Leszek Nierzwicki 2a - 2 miejsce w województwie, Michał Sobota 2a - 3miejsce, Alicja Kępińska 2a - 4 miejsce, Duda Wojciech 2a - 5 miejsce, Nina Kuśnierkiewicz 2e - 8 miejsce, Alicja Pliszka 2a - 14 miejsce, Marta Szydłowska 2a - 17 miejsce, Maciej Ślęczka 2e - 19 miejsce w województwie

KLASY TRZECIE: Artur Lebiedziński 3a - 7 miejsce w województwie, Adam Dębowski 3a - 12 miejsce, Tymoteusz Rokicki 3a - 12 miejsce, Paulina Łozowska - 17 miejsce, Magdalena Sobczak 3a - 17 miejsce, Michał Truszczyński 3a – 19 miejsce w województwie

17 listopada bieżącego roku uczniowie klasy IIIa Magdalena Sobczak, Claudia Słowik oraz Artur Lebiedzinski reprezentowali nasze gimnazjum w międzyszkolnym konkursie organizowanym przez Liceum i Gimnazjum Języków Obcych i Informatyki ‘Sapientia’. Na 84 osoby biorące udział w konkursie Magda zajęła 7 miejsce, Claudia 8 miejsce zaś Artur 11 miejsce.

W Konkursie "Młody Poliglota 2007", zorganizowanym przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej, szkołę reprezentowali: Magdalena Sobczak z klasy 3a, Claudia Słowik z klasy 3a oraz Grzegorz Grelak klasy 3c. Magda Sobczak zakwalifikowała się do finału konkursu.

ROK SZKOLNY 2005/2006


WYNIKI THE BIG CHALLENGE 2006
KLASY PIERWSZE: Duda Wojciech 1a - 1 miejsce w województwie; Nierzwicki Leszek 1a – 2 miejsce w województwie; Jędrzejczak Krzysztof 1a – 6 miejsce w województwie; Sobota Michał 1a – 6 miejsce w województwie; Głowacka Anna 1e – 10 miejsce w województwie; Kiszczeńska Patrycja 1a – 16 miejsce w województwie; Jagiełło Dawid 1a – 20 miejsce w województwie.

KLASY DRUGIE: Słowik Claudia 2a – 3 miejsce w województwie; Grelak Grzegorz 2a – 6 miejsce w województwie; Godlewski Piotr 2a – 8 miejsce w województwie; Dębowski Adam 2a – 10 miejsce w województwie; Pilarz Karolina 2a – 17 miejsce w województwie; Sobczak Magdalena 2a – 19 miejsce w województwie.

KLASY TRZECIE: Rogoża Agnieszka 3c – 6 miejsce w województwie; Lipińska Marta 3a – 10 miejsce w województwie, Kojat Agata 3c – 17 miejsce w województwie


WYNIKI KONKURSU ‘ENGLISH ACE 2006’ ORGANIZOWANEGO PRZEZ ŁOWCÓW TALENTÓW Jersz z WROCŁAWIA

Najbardziej znaczący wynik uzyskała Bay Anna z klasy 3a - pierwsze miejsce w województwie i trzecie w kraju

!!! TUTAJ !!! wykaz osób wyróżnionych dyplomami i nagrodami przez Łowców Talentów, organizatorów konkursu English ACE 2006.

2 grudnia 2005 r. przeprowadzony został pierwszy etap /test pisemny/ szkolnych eliminacji konkursu ‘Młody Poliglota 2006’. W konkursie udział wzięło 35 trzecioklasistów biegle posługujących się zarówno językiem angielskim jak i niemieckim. Do etapu drugiego /rozmowa/ zakwalifikowali się: Bay Anna, Jaworski Przemek, Kohler Melania, Lipińska Marta, Makowska Ewa i Waszczuk Magda.

W Konkursie "Młody Poliglota 2006", zorganizowanym przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej, szkołę reprezentowały Bay Anna z 3a, Kohler Melania z klasy 3a oraz Makowska Ewa z klasy 3c. Melania Kohler została LAUREATKĄ KONKURSU!

ROK SZKOLNY 2004/2005

WYNIKI KONKURSU ‘ENGLISH ACE 2005’
organizowanego przez Łowców Talentów „Jersz” z Wrocławia
KLASY PIERWSZE:
Kamila Klimczak 1a - 2 miejsce w województwie, Mateusz Żak 1a - 8 miejsce, Tymoteusz Rokicki 1a - 10 miejsce, Lebiedziński Artur 1a - 11 miejsce w województwie
KLASY DRUGIE:
Anna Bay 2a - 3 miejsce w województwie, Adam Szczęsny 2a - 4 miejsce, Katarzyna Żętkowska 2a - 5 miejsce, Agata Kojat 2c - 6 miejsce, Karolina Obuchowicz 2d - 9 miejsce, Agnieszka Rogoża 2c - 12 miejsce, Alicja Zarzecka 2c - 12 miejsce, Marta Lipińska 2a - 21 miejsce, Martyna Halicka 2c - 23 miejsce
KLASY TRZECIE:
Renata Bartlomiejska 3b - 3 miejsce w województwie, Dorota Torbé 3a - 6 miejsce, Anna Gmerek 3a - 11 miejsce, Mateusz Marszewski 3c - 13 miejsce

WYNIKI KONKURSU ‘THE BIG CHALLENGE 2005’

KLASY PIERWSZE: Gabrysiak Adam 1e – 1 miejsce w województwie, Grelak Grzegorz 1a – 10 miejsce, Reben Aleksandra 1a – 11 miejsce, Słowik Claudia 1a – 15 miejsce, Bielicka Aleksandra 1e – 19 miejsce, Mirecka Michalina 1e – 20 miejsce

KLASY DRUGIE: Bay Anna 2a – 14 miejsce w województwie, Żętkowska Katarzyna 2a – 17 miejsce

KLASY TRZECIE: Dowlarz Agata 3a - 3 miejsce w województwie, Torbe Dorota 3a – 12 miejsce, Klimaszewski Krzysztof 3a – 17 miejsce, Dominiczak Grzegorz 3b – 19 miejsce


GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!